Category Uncategorized

Сьогодні, в головному офісі ФСТ “Динамо” України, відбулась робоча зустріч «Програма лояльності та реабілітація для Захисників України», на якій зібралися представники товариства Динамо, спільно з Благодійним Фондом “Реконструкції на розвиток України”, а також представники бізнесу, медіа сфери, наукової спільноти, та громадські організації. Метою цієї зустрічі було обговорення та узгодження важливої програми лояльності та реабілітації для захисників України.
“Я радий вітати всіх учасників сьогоднішньої події. Ми віримо, що ця об’єднана ініціатива створить справжній соціальний вплив, допомагаючи нашим захисникам знайти новий шлях до успіху та повернення до повноцінного життя. Нехай наша єдність і відданість справі, підтримки героїв буде тим рушійним моментом, який змінить життя багатьох, а їхній приклад надихне всю Україну до великих звершень.” – зазначив Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ “Динамо” України
Програма, розроблена спільними зусиллями бізнесу, громадськими організаціями та державними установами, спрямована на надання комплексної підтримки українським військовим та їх сім’ям. Вона охоплює широкий спектр допомоги, який включає медичне, психологічне та соціальне забезпечення, професійну реабілітацію та перепідготовку, а також підтримку після повернення до мирного життя.
На зустрічі акцент було зроблено на важливості партнерства між різними сферами суспільства для успішної реалізації цієї програми.
“На особистому прикладі своїх рідних та багатьох колег і друзів, я знаю наскільки є важливою підтримка ветеранів. Наскільки важливо рухатись вперед, наскільки важливо впроваджувати всі актуальні ініціативи для того щоб підтримати наших захисників, їхні сім’ї, а особливо тих хто втратив близьких собі людей. Хочу звернути вашу увагу на те що ми тільки почали цей процес, хоча ми готували його ще з початку війни. Для нас як для людей, до команди яких входять представники різних організацій, завданням стає те, що ми хочемо створити, розвивати та підтримувати ветеранський рух в Україні. Створювати для них нові можливості і надавати їм всіляку підтримку яку зможемо зробити ми та наші партнери.” – розповів на зустрічі Артем Гончаренко, керівник БФ “Реконструкції та розвитку України”
Представники бізнесу заявили про готовність підтримувати військовослужбовців та сприяти їхній інтеграції у цивільний ринок праці. Медійна сфера обіцяла активно підтримувати інформування громадськості про програму, щоб залучити максимально можливу кількість донорів та волонтерів. Наукова спільнота в свою чергу обіцяла допомогти у впровадженні передових методів психологічної реабілітації та соціальної адаптації.
Представники товариства Динамо та БФ “Реконструкції на розвиток України” висловили велику подяку всім присутнім за підтримку та активну участь у створенні цієї важливої програми. Вони підкреслили, що саме спільні зусилля всіх верств суспільства допоможуть забезпечити повноцінне відродження та інтеграцію захисників України, які воювали за мир і безпеку нашої країни.
Завдяки цій ініціативі, Україна демонструє свою вдячність та підтримку військовослужбовцям та їх родинам, показуючи приклад того, як справжня єдність суспільства може привести до позитивних змін у житті кожного громадянина. Віримо, що програма лояльності та реабілітації стане яскравим прикладом успішної співпраці різних структур для досягнення спільної мети – сильної та процвітаючої України.

top

Контакти

Адреса: Україна, 01054, місто Київ, вул.Тургенєвська, будинок 38, офіс 101

Got a project in mind?